lipol battery co. ltd

o nas
Jesteśmy LiPol Battery Co., Ltd, producenta akumulator li-pol w Shenzhen w Chinach i została znaleziona w 2002 roku. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie. Od niestandardowego systemu po zapasy towarów, spełnimy Twoje wymagania w najbardziej efektywny sposób.

01. Nasze produkty

Poświęcamy całą naszą uwagę na produkcję Akumulator Li-Pol,  Standardowa Akumulator Li-Pol, Wysoko Rozładowany Akumulator Li-Pol, Dostosowana Akumulator Li-Pol

02. Nasza jakość

Jesteśmy producentem o standardowej jakości ISO9001-2000. Przed wysyłką do odbiorców, wszystkie Akumulator Li-Pol wyprodukowane przez LiPol Battery Co. Ltd. zostaną poddane kompletnym i dalszym testom, takim jak wymiary, pojemność, napięcie, prąd rozładowania i tak dalej.

03. Nasza certyfikacja

Zastosowaliśmy wiele certyfikacji dla naszych akumulator li-pol, takich jak CE, CB, UL, IEC62133-2: 2017, UN38.3, MSDS, FCC, RoHS i tak dalej. Naszymi partnerami są TÜV, SGS i CBTC.

SPRAWDZONY SUKCES

Liczby nie kłamią

Codzienne wyzwanie, aby stworzyć coś nowego, jest fascynujące. Oczekuje się od nas więcej niż producenta baterii. Myślę, że tworzymy przyszłość. Innowacyjne systemy magazynowania energii LiPol Battery zapewniają dostęp do zasilania wszędzie przez cały czas. Nasi naukowcy rozwijają akumulator li-pol z coraz większą gęstością energii. Baterie LiPo w połączeniu z inteligencją i otoczone obudową zapewniają rozwiązania z sektorów takich jak medycyna, komunikacja i robotyka.

%

Wzrost sprzedaży

%

POWRÓT UŻYTKOWNICY

lIpOL bATTERY CO. LTD

Zespół profesjonalistów

Wszystkie te obszary sprawiają, że jest to niezwykle ekscytujące. Na początku klient nie ma szczegółowej informacji o tym, jakie funkcje powinna mieć bateria. Aplikacja klienta zazwyczaj nie jest sfinalizowana i następuje zmiana. Chciałbym powiedzieć, że naszą siłą jest elastyczność. Wiele osób nie rozumie, że bateria lipo zawiera elektronikę. W dzisiejszych czasach oznacza to, że musi być w stanie zrobić wszystko. Sytuacja jest taka, że ​​aplikacja staje się coraz mniejsza. 80% całkowitego rozmiaru aplikacji to bateria, w której ludzie widzą wagę baterii.

Dzięki Coin Power wprowadzamy nowe technologie, które razem pozwalają nam tworzyć więcej gęstości. Pięści, oczywiście, jesteśmy inżynierami, ale także konsultantami, dostawcami systemów i producentami. Jeśli chcesz powiedzieć, że coś jest naszym piątym elementem, to jest to usługa, która jest usatysfakcjonowana. Nasz klient oprócz tego, że każdy system ma 20 lat życia. Uważam to za warunek wstępny, ale wymaga to ogromnego wysiłku, aby móc to zapewnić. Moduły muszą być dostępne cyklicznie przez dwa lata, trzy lata lub nawet pięć do dziesięciu lat. Czasami symulacje to za mało. Rzeczywiście, LiPol Battery dzisiaj wprowadza inne niż wcześniej. Ale ich korzenie i te idee wciąż istnieją.
Innowacja musi być znaczna. Dostarczamy coś klientowi, jakiego jeszcze nigdy nie miał. Tu nie chodzi o naszą baterię. Chodzi o bycie częścią innego produktu. Trendy Furthura przypominają rewolucję energetyczną, miniaturyzację i agendę naszego społeczeństwa. Zwiększ zapotrzebowanie na nasze produkty. To, co charakteryzuje bateria LiPol, to szybka i wydajna integracja RD z produktami. Jesteśmy bardzo innowacyjni i posiadamy wiedzę na temat wydajnej produkcji masowej. Marka LiPol Battery stawia wysokie wymagania. Czuję się jak moi inżynierowie, dumni z tego, że potrafią pracować dla takiej firmy.

Produkujemy baterie litowo-polimerowe i akumulator litowo-jonowy do urządzeń elektronicznych klienta, zapewniamy pełną obsługę od projektowania i produkcji baterii, a także pakowania i wysyłki baterii.

najwyższej jakości

Co Robimy Najlepiej

wysokiej jakości materiały

Starannie dobrani dostawcy materiałów do kobaltanu litu, grafitu, folii ceramicznej, elektrolitu i tak dalej

zaawansowana maszyna

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Curabitur arcu erat,

bogate doświadczenie

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Curabitur arcu erat,
Fill out my online form.